Перша леді України допомагатиме рівненським дітям

З наступного тижня учнів семи шкіл Рівного вчитимуть надавати домедичну допомогу

Таке навчання відбудеться в рамках проекту «Я можу врятувати життя!». Він реалізується Українським фондом «Здоров’я» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Проект проходитиме на Рівненщині з 21 до 25 вересня. Упродовж тижня п’ятеро столичних лікарів-інструкторів вчитимуть старшокласників, що робити у випадках зупинки кровообігу, при попаданні сторонніх тіл в дихальні шляхи та при кровотечах.

Навчання складатиметься із інтерактивної лекції та практичного відпрацювання набутих знань на манекенах. Потому кожен учень «опиниться» у надзвичайній ситуації, змодельованій інструкторами, та рятуватиме умовного потерпілого.

У понеділок навчання пройде у рівненських школах № 11 й 18, у вівторок – у 25 та 28, у середу – у 26 і 27, а в четвер – у Рівненському обласному ліцеї. Завершаться навчання у п’ятницю фінальними змаганнями між школярами в одній із шкіл.

У школах № 11, 25, 26 захід розпочнеться о 9.30, а у № 18, 28 й 27 – о 12 годині. У ліцеї навчання розпочнеться о 12 годині.

Проект реалізовується за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень