Пережив 18 операцій: що відомо про стан підлітка, якого вразило струмом у Дубні (ФОТО)

Нині він бореться за життя у Бостоні

Хлопчик з Рівненщини, якого півтора місяця тому відправили з аеропорту Рівного до США на лікування – житиме! Про це повідомив очільник Рівного Олександр Третяк.

Восени він бавився з другом біля залізниці. На жаль, невинні пустощі стали причиною серйозної травми – хлопчина отримав 90% опіків тіла після ураження струмом. 

Наші медики зробили надможливі речі, аби хлопчика можна було відправити на операцію за кордон, щоб врятувати дитяче життя.

З того часу дитина пережила 18 операцій. Нині медики закрили йому найбільші ділянки уражень та відкрили з капсули, щоб потроху виводити з медикаментозного сну. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень