Живого місця не залишилось через опіки. У Рівному терміново шукають донорів крові (ФОТО)

На лікування потрібні кров і тисячі гривень щодня

Чоловік сильно обгорів під час жахливої пожежі у власному будинку в селі Малий Стидин Костопільського району. Інцидент стався 27 березня цього року.

Микола Хомич нині знаходиться на стаціонарному лікуванні в опіковому відділенні  Рівненської обласної клінічної лікарні з 27 березня поточного року донині.

Опік полум’ям голови, шиї, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок IIАБ-ІІІ ступенів площею 60% поверхні тіла. Опік дихальних шляхів І-ІІ ст. внаслідок пожежі. Опікова хвороба в стадії гострої опікової токсемії.

 

Стан пацієнта дуже важкий, стабільний. За час перебування в лікарні вже було проведено три операції з пересадки шкіри, - повідомляють рідні чоловіка.

Хворому терміново потрібні донори будь-якої групи крові, ліки – перелік яких надасть сім’я або лікуючий лікар в опіковому відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні, окрім того, щодня потрібно по 15 флаконів розчину глюкози 5%  по 400 мл, а також матеріальна допомога.

Добро починається з кожного з нас, з кожного окремо.

Подаруймо Миколі Климентійовичу те, що зараз намагається забрати страшна хвороба внаслідок пожежі. Згуртуємось та допоможемо всі разом, хто чим зможе. Копійка до копійки, гривня до гривні. З миру по нитці – і так потрішки назбирається необхідна сума.

Кожна гривня – це шанс на порятунок життя…

Сім’ї Хомичів зараз дуже потрібна ваша моральна підтримка, розуміння того, що вони зараз не одні, а біда та хвороба – не перемагають.

Рідні Миколи Хомича будуть вдячні за будь-яку фінансову допомогу. Переказати кошти можна на картку на ім’я його дружини – Хомич Валентини Іванівни.

Картка ПриватБанку:

 

 

5168 7573 2905 9044

Контактний телефон: (096) 646-10-54

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень