«Не було живого місця у ротику»: у Львові мати ледь не знапастила дитину через пораду педіатра

Картина вразила навіть досвідчених лікарів

У Львові мати спалила немовляті рот препаратом, який порадив педіатр. Лікарі в лікарні ОХМАТДИТ не відразу зрозуміли причину моторошних ран у роті у малюка. Вони ледь встигли врятувати дитину і вже хотіли закрити лікарню на карантин.

Деталі історії повідомили на сторінці лікарні ОХМАТДИТ на Facebook.

У п'ятницю після обіду в клінічне відділення раннього дитинства (для малюків до 3 років) привезли 1-місячного малюка. Лікарі були шоковані станом немовляти, оскільки в його ротику не було живого місця і там була одна суцільна рана з нальотом.

Дитина навіть плакати не могла, бо осипла.

До малюка негайно викликали інфекціоністів і почали готуватися до закриття відділення через підозру на дифтерію. Одночасно з цим відразу дві бригади медиків надавали дитині допомогу.

Педіатри обстежили дитину вздовж і впоперек, маму розпитували довго та уважно, але все одно було незрозуміло, що сталося.

 

Головний підозрюваний - «дифтерія». А це означає, що лікарню закривають на карантин.

 

Від безсилля завідувачка відділення Оксана Короляк звернула увагу на щось зелене на столі: «що це таке?»- запитала вона маму, показуючи на пустушку, - йдеться в повідомленні.

Виявилося, що місцевий педіатр порадив мамі капати зеленкою на соску-пустушку від молочниці.

Мама виконувала рекомендацію лікаря і спалила дитині слизову в роті.

Малюкові надали допомогу і полікували моторошні опіки в ротику. А з мами взяли обіцянку більше так не експериментувати з власною дитиною.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень