«Не було живого місця у ротику»: у Львові мати ледь не знапастила дитину через пораду педіатра

Картина вразила навіть досвідчених лікарів

У Львові мати спалила немовляті рот препаратом, який порадив педіатр. Лікарі в лікарні ОХМАТДИТ не відразу зрозуміли причину моторошних ран у роті у малюка. Вони ледь встигли врятувати дитину і вже хотіли закрити лікарню на карантин.

Деталі історії повідомили на сторінці лікарні ОХМАТДИТ на Facebook.

У п'ятницю після обіду в клінічне відділення раннього дитинства (для малюків до 3 років) привезли 1-місячного малюка. Лікарі були шоковані станом немовляти, оскільки в його ротику не було живого місця і там була одна суцільна рана з нальотом.

Дитина навіть плакати не могла, бо осипла.

До малюка негайно викликали інфекціоністів і почали готуватися до закриття відділення через підозру на дифтерію. Одночасно з цим відразу дві бригади медиків надавали дитині допомогу.

Педіатри обстежили дитину вздовж і впоперек, маму розпитували довго та уважно, але все одно було незрозуміло, що сталося.

 

Головний підозрюваний - «дифтерія». А це означає, що лікарню закривають на карантин.

 

Від безсилля завідувачка відділення Оксана Короляк звернула увагу на щось зелене на столі: «що це таке?»- запитала вона маму, показуючи на пустушку, - йдеться в повідомленні.

Виявилося, що місцевий педіатр порадив мамі капати зеленкою на соску-пустушку від молочниці.

Мама виконувала рекомендацію лікаря і спалила дитині слизову в роті.

Малюкові надали допомогу і полікували моторошні опіки в ротику. А з мами взяли обіцянку більше так не експериментувати з власною дитиною.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень