Директори всіх львівських шкіл матимуть зарплату $1000

Сільських теж

Школа у Львові

Директорам усіх шкіл, що входять до Львівської ОТГ, до 1 вересня підвищать зарплатню до 27 тис. гривень. Підвищення зарплати більш ніж удвічі стосується також і директорів сільських шкіл, які увійшли до складу Львівської ОТГ. Таке рішення прийняв 14 червня виконавчий комітет Львівської міської ради, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ. Для цього з міського бюджету до кінця року виділять 15 млн грн.

Водночас цьогоріч у Львові оголосять конкурси на посади директорів 44 міських шкіл. Загалом у Львівській ОТГ є 127 загальноосвітніх шкіл.

Середня зарплата директорів львівських шкіл становить нині 10-15 тис. грн.

Додамо, що вчителі та директори шкіл отримують базову зарплату за рахунок субвенції з держбюджету. Додаткові кошти для підвищення зарплати директорам шкіл передбачать з міського бюджету Львова.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень