У Рівному перейменують 34 вулиці, у Луцьку - тільки 11

Уже завтра у Рівному можуть перейменувати майже чотири десятки вулиць. Нагадаю, цьому передувала робота експертної комісії, яка і визначила вулиці Рівного, назви яких підпадають під закон про декомунізацію. Прикметно, що у сусідньому Житомирі вулиць, які підлягають перейменуванню - близько сотні, а у Луцьку лише 11. Нам вдалося поспілкуватися із секретарем міської ради Луцька, Юлією Вусенко:

За словами Юлії Вусенко, експерти обирали у Луцьку переважно історичні назви вулиць, які були ще до початку комунізації. Тому ці варіанти назв не викликають супротив у лучан.  На відміну від Рівного, Луцьк перейменує вулиці не раніше березня. Нагадаю, у нас про перейменування депутати міськради говоритимуть завтра. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень