Перевороту на росії не буде: Британський мільярдер назвав єдиний спосіб завершити війну в Україні

Українцям під силу вигнати окупантів з країни

Британський мільярдер і засновник корпорації Virgin Річард Бренсон розповів, що найближчим часом перевороту на росії не буде через відсутність сміливості у російських бізнесменів.

– Я говорив з власниками бізнесу, щоб сформувати лист, створити групу. Але я, чесно кажучи, не думаю, що вони досить сміливі, щоб це зробити, і наслідки для них були суттєві. Колись це настане, я сподіваюся, – каже Річард Бренсон.

Та Річард Бренсон переконаний, що Україна таки здатна витіснити окупантів з країни за допомогою необхідної зброї. Крім того, у цьому мають допомогти й санкції проти рф.

– Єдиний спосіб завершити цю війну - це якщо Україна почне відкидати росіян назад. І тоді в один день можна буде досягти мирної угоди. Але цього не станеться, поки путін відчуває, що у нього є перевага, – підкреслив мільярдер.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень