Перевороту на росії не буде: Британський мільярдер назвав єдиний спосіб завершити війну в Україні

Українцям під силу вигнати окупантів з країни

Британський мільярдер і засновник корпорації Virgin Річард Бренсон розповів, що найближчим часом перевороту на росії не буде через відсутність сміливості у російських бізнесменів.

– Я говорив з власниками бізнесу, щоб сформувати лист, створити групу. Але я, чесно кажучи, не думаю, що вони досить сміливі, щоб це зробити, і наслідки для них були суттєві. Колись це настане, я сподіваюся, – каже Річард Бренсон.

Та Річард Бренсон переконаний, що Україна таки здатна витіснити окупантів з країни за допомогою необхідної зброї. Крім того, у цьому мають допомогти й санкції проти рф.

– Єдиний спосіб завершити цю війну - це якщо Україна почне відкидати росіян назад. І тоді в один день можна буде досягти мирної угоди. Але цього не станеться, поки путін відчуває, що у нього є перевага, – підкреслив мільярдер.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень