Перевірте свій мотлох: назвали речі, які притягують бідність

Треба регулярно чистити простір

Ви точно знаєте людей, які люблять накопичувати мотлох на випадок: «А що як знадобиться». Зазвичай, такі випадки й не настають, а мотлоху стає все більше і більше. Якщо проаналізувати, то найчастіше такі звички мають люди, у яких невеликий достаток.

Тож психологи кажуть, що люди самі себе програмують на бідність.

Любителям зберігати мотлох важливо перевірити свої речі і позбутися зайвого. Таким чином, звільнивши прості, можна закликати появу нових речей. Найчастіше негативну енергію притягують старі речі, часто ті, з якими пов'язані погані спогади.

Фотографії

Наприклад, якщо у вас є фотографії, які нагадують про погані часи в житті, то від них краще позбутися.

Статуетки

Не зберігайте фігурки птахів – голубів, орлів, лелек, сорок. Також негативно впливають на фінансове становище статуетки слонів з опущеним вниз хоботом. Статуетки у вигляді собаки або лева, які сидять на задніх лапах, заважають розвиватися у кар’єрі.

Картини

Викиньте зображення риб, морських черепашок, восьминогів і т. п.

Старий одяг і взуття

Старі речі та ще й у поганому стані – осередок негативної енергії, яка точно не робить вас щасливими і заважає розвиватися.

Джерело: УНІАН

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень