Перепоховання Дундича та Богомолова: виконком у Рівному підтримав перенесення останків

А також демонтаж пам’ятників

Виконком у Рівному сьогодні погодив подальші кроки щодо дерадянізації у місті.

Зокрема члени виконкому одноголосно підтримали рішення про демонтаж пам’ятників Богомолову і Дундичу та перенесення останців більшовика і червоноармійця на кладовище Дубенське.

Могила Олеко Дундича та постамент знаходяться в парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка. Обидва об'єкти є пам'ятками історії місцевого значення. Могила Михайла Богомолова та пам’ятник на ній розташовані у сквері Українських добровольців. 

Нагадаємо, раніше з Соборної вже прибрали самохідну установку, наразі вона перебуває просто неба на меморіалі Слави. Також у Рівному комісія з перейменування напрацьовує нові назви для десятків вулиць які підлягають перейменуванню.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень