Переплату за газ українцям не повернуть

Навіть через суд цього домагаються одиниці

Через негаразди в системі обліку показників лічильників газу чимало українців переплачують за газ. За даними компанії Gradus Research близько 30% споживачів газу відзначають, що отримували платіжки за газ зі збільшеними обсягами споживання. Проте лише одиниці спромоглися повернути свої гроші через суд.

При цьому факт несправедливого нарахування зайвих кубів намагалися заперечити 37% споживачів, і тільки частина з них домоглася повернення частини переплачених за газ грошей. Справедливості домігся лише кожен третій.

При цьому частина респондентів зізналися, що самі не стали наполягати на поверненні коштів, бо вважали за краще вберегти свої нерви в нерівній сутичці з бюрократією, таких виявилося 2%. Ще 8% зізналися, що облишили ідею встановлення справедливого нарахування через брак часу.

14% опитаних вважають, що в комунальній сфері процвітає корупція, і там справедливості не досягти.

Однак найбільший відсоток тих, хто зіткнувся з переплатою за газ – 69%, переконані, що проблему можна було вирішити. Однак треба було довго воювати з бюрократичною машиною, яку дуже важко перемогти. Вони спробували, але не змогли.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень