Перелякана дівчина віддала зловмиснику все: подробиці затримання розбійника на Рівненщині

Прикрий інцидент стався у Сарненському районі

Невідомий скоїв розбійний напад на продавця магазину в селі Немовичі Сарненського району. Уже за годину поліцейські затримали нападника. Ним виявився 19-річний місцевий мешканець, студент одного з навчальних закладів Демидівки.

Слідчо-оперативна група встановила, що молодик зайшов до крамниці, дістав ніж та почав погрожувати ним 20-річній продавчині, вимагаючи гроші.

Перелякана дівчина віддала зловмиснику три тисячі гривень з каси та мобільний телефон.

За фактом розбою слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України. Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, нині розбійник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

За скоєне зловмиснику, який уже потрапляв у поле зору правоохоронців за крадіжки, загрожує від 7 до 12 років за ґратами з конфіскацією майна.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень