Перехворіти в дитинстві чи краще вакцинуватися? Що кажуть медики

Доказова медицина проти «суспільної думки»

Дітей обов’язково треба вакцинувати, згідно з Національним календарем обов’язкових щеплень. Поширена у суспільстві думка, що деякі хвороби краще перенести у дитинстві, щоб отримати саме природний імунітет, є хибною.

Серед 10-ти недуг, які належать до керованої групи дитячих інфекцій, є й дуже небезпечні, наголошує начальник департаменту охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник:

– Самі грізні серед них – це кір, дифтерія, поліомієліт.

 

Це захворювання, які призводять до незворотних змін в організмі і можуть викликати глибокі порушення функцій організму, які в подальшому не відновлюються. Такі люди потребуватимуть особливої опіки.

Тож, аби уникнути тяжких наслідків, краще послуговуватись надбаннями доказової медицини. Тим більше, що національний календар щеплень повністю відповідає усім вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я, каже чиновник. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень