Передвиборну агітацію почали раніше визначених законом термінів – ОПОРА

На Рівненщині ряд політичних сил розпочали власну передвиборну агітацію раніше визначених у законі про місцеві вибори термінів

Про це свідчить наявність зовнішньої політичної реклами, агітаційних наметів, збільшення кількості матеріалів з ознаками прихованої політичної реклами («джинси») у місцевих ЗМІ, використання різних святкових подій в агітаційних цілях, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Найбільше наметів розташовано в центрі Рівного на Майдані Незалежності: ВО «Свобода», Аграрна партія України, Європейська партія України, ВО «Батьківщина», партія «ВОЛЯ», в окремих населених пунктах – Радикальна партія. У місті Рівному розгалужена мережа наметів потенційного кандидата на посаду міського голови Дмитра Якимця.

Окрім того, в Рівненській області з’явилися біл-борди політичних сил: «Народний контроль», ВО «Свобода», «УКРОП», ВО «Батьківщина», «Наш Край», «Відродження» та «Об’єднання «Самопоміч», а також потенційних кандидатів на посаду міського голови Рівного Дмитра Якимця та Володимира Хомка. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень