ON-LINE

Передача рівненського аеропорту інвестору затягується. За комісію не проголосували

п'ятниця, 15 березня 2019
І не включили депутата

Рівненський аеропорт хочуть передати в концесію. Обрати підприємство, яке відновить летовище, має спеціально утворена комісія. За її створення сьогодні мала проголосувати Рівненська обласна рада. Однак проект рішення набрав лише 28 голосів із шести десятків присутніх у залі депутатів. Голова обласної ради Олександр Данильчук говорить, що від цієї комісії й залежатиме майбутнє аеропорту: 

Все залежатиме від тої комісії, яка буде обрана, і який договір концесійний підпише обласна рада з концесіонером. Такі й будуть зміни. Дуже прикро, що за концесію проголосували всі, а за комісії не хочуть голосувати. Я не розумію, чому вони так туди хочуть влізти – комісія безкоштовна. Що ж там такого дають?

Тепер за створення комісії голосуватимуть на наступному засіданні сесії обласної ради. Раніше ми повідомляли, що одна з комісій обласної ради раніше запропонувала включити до комісії по аеропорту депутата Михайла Кирилова, який проти підписання концесійного договору. Члени обласної ради не підтримали його включення до складу конкурсної комісії. До неї мають увійти керівництво області, аеропорту, профільні чиновники та правоохоронці.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного