Пенсії можуть «заморозити»: Чому припиняють нарахування грошей на карти

Кому варто звернути на це увагу

Деяким українцям, які отримують гроші на пенсійні карти, можуть «заморозити» виплати. Втім, хвилюватися не варто, це не назавжди. Видачу коштів можна відновити, а недоотримані гроші повернути.

Видачу пенсії можуть призупинити, наприклад, якщо:

  • пенсійну карту не використовували понад 6 місяців (цього можна уникнути. Варто лиш бодай раз на пів року проводити транзакцію за своєю карткою);
  • пенсію призначено на підставі документів, що містять неправдиві відомості;
  • на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.

Щоб відновити виплати і отримати свої кошти, варто звернутися до Пенсійного фонду та підтвердити особу.  Фахівці фонду проведуть перевірку даних та протягом 10 днів з дня звернення приймуть рішення щодо відновлення виплати пенсії.

Джерело: 24економіка

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень