Пенсіонерці, яка роками ходила на сесії міськради, добиваючись житла, куплять квартиру

І не тільки їй

Антоніна Демчук навіть, бувало, дрімала під трибуною у сесійній залі міськради, добиваючись житла

Інваліда 1 групи через онкозахворювання Антоніну Демчук нові власники гуртожитку на Відінській, 10 виживали з кімнати. Але тепер Рівненський міський суд зобов’язав міськвиконком розглянути питання про забезпечення її житлом. Поза чергою надати жінці помешкання не можна, бо вона у першочерговій черзі лише 1704-та.

Тому міський голова Володимир Хомко на засіданні міськвиконкому запропонував купити їй квартиру за кошти міського бюджету:

Я дав доручення вивчити питання можливості придбання кількох квартир і оформити їх як соціальне житло. У нас є дві людини в черзі. Є студент колишній Василь Рожко – чемпіон Європи з пауерліфтингу, якому хотілося б теж дати таке житло, щоб він міг заїжджати, бо він інвалід опорно-рухового апарату, і їй.

Володимир Хомко

Якщо ніяких юридичних перепон для забезпечення житлом цих людей не буде, то питання про придбання їм квартир винесуть на розгляд сесії міськради.  

Нагадаємо, що соціальне житло не можна приватизувати без зміни його статусу. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень