Пенсіонер може отримувати понад 5 тисяч пенсії: що для чого потрібно

Більшість пенсіонерів в Україні отримують пенсію менше ніж 3 тисяч гривень

Більшість пенсіонерів в Україні отримують пенсійні виплати у розмірі менш як 3 тисячі. Водночас ця сума може сягати й понад 5 тисяч гривень при середній зарплаті та набутому стажу у розмірі 35 років.

Як розраховується пенсія в Україні

Для розрахунку в Україні вдаються до певної формули, де враховується середня заробітна плата українця.

Зверніть увагу! Формула така: середня заробітна плата за останні 3 роки множиться на співвідношення власної зарплати до середньої, також на кількість років стажу та на 1%. Отриманий результат – це розмір майбутньої пенсії особи.

Таким чином, пенсіонер може отримати пенсія у 5 401,5 гривні, якщо отримував середню зарплату та назбирав 35 років трудового стажу.

Яку суму виплат можна отримати при середній зарплаті

За останні 3 місяці середня пенсія для українців зросла на 73 гривні – до 5 816 гривень. Нагадуємо, що у січні 2024 року середня пенсія становила 5 385 гривень.

Зверніть увагу! Чимала кількість осіб все-таки отримує пенсію менш як 3 тисячі гривень – це 26,14% пенсіонерів.

Решта пенсіонерів, станом на 1 липня, мають виплати у розмірі:

  • від 3 001 до 4 000 гривень – 17,32% осіб;
  • від 4 001 до 5 000 гривень – 18,59%;
  • від 5 001 до 10 000 гривень – 25,47%.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень