Мільйони пенсіонерів отримають підвищені виплати. ХТО САМЕ і КОЛИ

Повідомили у Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України склало спеціальний інформаційний календар підвищень пенсій, які відбудуться наступного року.

Цей графік ми зробили для того, щоб люди бачили, коли і кому заплановані підвищення, у якому розмірі, й розуміли, на що саме закладені кошти у бюджеті.

 

Люди не повинні бути у «підвішеному стані», ставати жертвами інформаційних маніпуляцій та безвідповідальних обіцянок, - прокоментувала це рішення міністерка соцполітики Марина Лазебна.

Очільниця Мінсоцполітики Марина ЛАЗЕБНА

Загалом підвищення пенсій у 2021 році отримають близько 10 млн українських пенсіонерів.

Відбуватиметься це у 5 етапів для різних категорій.

Найбільш захищеними будуть пенсіонери, які мають повний страховий стаж. Так, у осіб, старших за 65 років, які мають страховий стаж 30 років (жінки) і 35 років (чоловіки), мінімальна пенсійна виплата протягом наступного року зросте на 500 грн і вони будуть отримувати не менше 2600 грн.

Також продовжиться програма доплат для пенсіонерів старших за 80 років, які мають страховий стаж 20/25 років, та розпочнеться програма для пенсіонерів старших за 75 років з повним стажем.

У календарі показані дати індексації пенсій та перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам:

Джерело – «Пенсійний кур’єр»

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень