Печена картопля буде ідеально хрусткою: потрібні лише 3 прості інгредієнти

Печена картопля може вийти розвареною та прісною, якщо ви не використовуєте правильні інгредієнти

Багато хто стикається з проблемою: картопля в духовці виходить м’якою і водянистою, а не хрусткою. Це стається через вологу, яка виділяється під час запікання. Але зробити її рум’яною і смачною насправді дуже просто.

Секрет — у трьох інгредієнтах: картоплі, соняшниковій олії та солі.

 

Сіль допомагає прибрати зайву вологу, завдяки чому з’являється хрустка скоринка.

А олія добре витримує високу температуру і робить картоплю золотистою. Найкраще брати борошнисті сорти картоплі — вони краще запікаються.

Інгредієнти:

  • 1 кг — картоплі
  • 2–3 ст. л. — соняшникової олії
  • сіль

Розігрійте духовку до 180°C разом із формою та олією. Картоплю очистіть, наріжте шматками і відваріть 4 хвилини.

Злийте воду і трохи струсіть картоплю в каструлі — так краї стануть шорсткими.

Викладіть у гарячу олію, посоліть і запікайте до рум’яної скоринки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень