Патрульні Рівного проїжджали повз ринок і... врятували жінку від смерті (ФОТО)

Ми не можемо бути всюди, але ми завжди там, де потрібні (с)

У Рівному патрульні допомогли жінці, яка лежали посеред дня на вулиці.

- Напередодні, 1 серпня, під час патрулювання вулиці Князя Романа у Рівному поліцейські роти тактико-оперативного реагування побачили на узбіччі перехожих, які розмахували руками та кликали їх на допомогу.

 

Патрульні негайно зупинилися, підійшли та побачили жінку яка лежала на асфальті з закривавленою головою.

Інспектори викликали швидку й аби не гаяти часу одразу почали надавати домедичну допомогу.

 

 Поліцейські забинтували місце ушкодження та зупинили кровотечу, додають у патрульній поліції, — повідомляє пресслужба обласного управління патрульної поліції.

Про подальшу долю жінки – не повідомляється.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень