«Папірці» замість грошей: Українцям все частіше трапляються фальшиві купюри

Як уникнути грошового обману

Фальшивомонетники все частіше шукають способи поширення «банкнот».

Для цього вони підшукують таксистів, які погоджуються доставляти «скарби». Паралельно з обслуговуванням клієнтів вони розвозять посилки з фальшивими купюрами.

За кожне замовлення – 10 доларів. Якщо виконуєте план, то зарплата буде 1500 доларів, – кажуть в одному із великих «магазинів фальшивок».

Фальшивки збувають невеликими порціями. За невелику плату шахраї надають сім-карту, дані вже оформлених банківських карток, доступ до банківського додатка. Також дають рекомендації, як діяти у разі викриття:  

Гроші знайшли, у вас тільки одна купюра. Придумайте, де знайшли. Перепрошуйте, йдіть. Не світіть своє обличчя на камеру, не користуйтеся обмінниками в місцях, де ви часто буваєте. Переміщайтеся багато, не потрібно одразу йти додому.

Фальшиві гривні та долари також пропонують збувати в обмінниках. При цьому продавці «папірців» зізнаються: якщо на касі використовують лічильник банкнот Cassida ZEUS, ймовірно, він зможе визначить фальшивку.

Щоб знизити ризик «напоротися» на фальшиву банкноту, потрібно мінімально використовувати готівку, а валюту купувати тільки в банках та перевірених обмінних пунктах.

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень