Паніка в оточенні путіна: Кремлівський високопосадовець просить Захід допомогти припинити війну, - The Mirror

Чергова російська спецоперація чи таки правда?

Відомо, що Ерефія зараз усіма способами домагається переговорів та припинення вогню. Перепочинок потрібен ворогу лише для того, щоб зібрати резерви та з новою силою ударити по Україні. Тому сьогоднішня публікація в британському таблоїді The Mirror сприймається неоднозначно.

Заголовок промовистий: ЕКСКЛЮЗИВ: «Охоплені панікою» чиновники Путіна таємно намагаються припинити кровопролитну війну в Україні

З тексту випливає, що

Високопоставлений кремлівський чиновник звернувся до Заходу з проханням допомогти покласти край війні в Україні.

 

Він заявив, що кремль у паніці та відчайдушно потребує припинення війни.

Видання при цьому посилається на «витік» спеціальної доповіді на цю тему якоїсь із західних розвідок.

Про яку саме розвідку йдеться, британське видання не повідомляє, але зазначає, що

Оточення Путіна стурбоване жорсткими санкціями, накладеними на росію через війну та занепадом економіки РФ і перелякані можливою ескалацією бойових дій на Запорізькій АЕС.

The Daily Mirror вважає, що розвідувальні служби серйозно сприймають цю ситуацію. У документі, витік якого спричинив до появи статті, начебто, сказано буквально таке:

«Представник найближчого оточення Путіна надіслав Заходу сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти панічний».

Зазначається, що сигнал надійшов від людини в Кремлі, яка є «одним зі стовпів режиму».

https://twitter.com/AlAhmadiya20/status/1559052985837166593

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

В маршрутці №6 загублено чорний рюкзак

В маршрутці №6 у Рівному забули чорний рюкзак з концертним костюмом  танцювального колективу «Едельвейс». Прохання допомогти в пошуку. Хто знайшов рюкзак, прохання зателефонувати за номерами телефонів 068-007-30-37 або 050-339- 30-37

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

Більше оголошень