Путін бреше про свою матір, вона – у Грузії: Драма про наступника Гітлера, якого всиновили (ФОТО)

Знайшли «справжню матір»

Американсько-російський історик Юрій Фельштинський розповів, що президент росії володимир путін може брехати про своїх справжніх батьків. За його словами, є дані про те, що мати Путіна жила в Грузії, і всі обставини свого дитинства лідер Кремля ретельно приховує.

В Грузії знайшли жінку – Віру Путіну, вона стверджувала, що є справжньою матір’ю президента РФ путіна. Сина народила від безробітного Платона Привалова з міста Ачора Пермської області. Він був п'яницею.

Потім Віра Путіна нібито з маленьким сином опинилася в Грузії, в селі Метехи, вийшла заміж за грузина Осепашвілі та народила дітей. А володимира путні відправили на Урал до батьків жінки, де його віддали до інтернату, а незабаром усиновили.

Відомо, що путін не хоче визнавати свою рідну матір, незважаючи на численні докази його походження.

Розслідування оприлюднили у 2000 році. Тоді загинув журналіст Артем Боровик. За словами Фельштинського, Боровика було умисно вбили через матеріали розслідування.

- Це була операція з усунення Боровика через те, що він планував опублікувати сенсаційний матеріал про матір путіна. І ніхто не знав, що в цьому інтерв'ю буде, – пояснив історик.

Сам Фельштинський упевнений: жінка з Грузії – справжня мати Путіна. До її села, за словами історика, приїжджали журналісти з Франції та Німеччини, проте публікацій не було через те, що довести родинний зв'язок було вкрай важко.

Фельштинський також розповів, що путіну на 2 роки більше, ніж сказано в офіційній його біографії.

Джерело: Обозреватель

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень