ON-LINE

135 мільйонів дадуть для ОСББ у Рівному (ФОТО)

субота, 09 листопада 2019
Нову програму під час міжнародного енергоефективного форуму презентував секретар Рівнеради Сергій Паладійчук

Модернізувати будинки, не сплачуючи відсотки за кредитами, ще й отримати суттєву допомогу на сплату тіла кредиту зможуть рівненські ОСББ. Нещодавно створений в Україні Фонд енергоефективності розробив програму часткового відшкодування витрат. І Рівне – перше місто, що презентувало місцевий проект, який доповнить програми державного і обласного рівнів.

Найскладніший період кредитування – перший рік, і саме на його полегшення буде спрямована міська програма, говорить секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:

- Тобто, якщо ви взяли мільйон кредиту, 10% вам відшкодує обласна програма, (умовно у вас відсоткова ставка 18-19), то цих 8-9% вам відшкодовує місто.

 

Тобто, ми говоримо про те, що протягом першого року, якщо ви все правильно оформите, то ви як ОСББ не будете платити відсотків.

Програма держфонду передбачає до 70% відшкодування тіла кредиту. Ще частину – додадуть з міського бюджету. У результаті, окупність проекту скорочується до трьох років. На реалізацію міської програми планують передбачити 135 мільйонів.

Остаточно це ще має затвердити сесія. Зауважимо, що «Енергодім Рівне» стане четвертою програмою у місті, спрямованою на оновлення житлового фонду.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився спанієль

    Вчора, 13 січня, в районі села Обарів згубився спанієль рудого окрасу. Прохання...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного