П'ять речей, які не можна робити у спальні, аби не накликати неприємності: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

Не можна ставити дзеркало у спальні

Езотерики вважають, що негативна енергія, від якої людина звільняється під час сну, відбивається від дзеркальної поверхні і потрапляє назад, не знаходячи виходу. 

Дзеркало навпроти ліжка взагалі відноситься до поганих прикмет.

Спати, відбиваючись в ньому, не можна, вірили наші пращури. Вони вважали, що вночі дзеркало відчиняє двері у світ духів, які вороже ставляться до людей.

Не можна класти гостей на ліжко подружжя

Здавна вважалося, що спати в чужому ліжку не можна.  Тому, хто спить, це обіцяє хвороби, а господарям – сварки та розлуку.

Саме тому навіть найдорожчих гостей ніколи не укладали на хазяйське ложе – їх могли влаштувати на сіннику, на лавці, на підлозі, але не на подружньому ліжку.

Не можна спати ногами до дверей

Езотерики вважають, що уві сні життєва енергія з людини йде через двері під час сну.

Пращури вірили, що двері – це портал в інший світ. І під час сну душа подорожує через нього. Якщо спати ногами до дверей, то душа може відправитися в подорож і заблукати в інших світах.

Також вважали, що через двері вночі проникають в кімнату злі духи, які турбують сплячого. Саме тому він не може заснути або його турбують кошмари. Багато хто пов’язує таку заборону з тим, що ногами в двері виносять покійників.

Не можна спати на двох подушках

У подружньому ліжку не повинно бути трьох подушок. Це поставить під загрозу сімейні стосунки і призведе до розставання, вірили наші пращури.

Також вони вважали, що пара обов'язково повинна вкриватися однією ковдрою. Якщо ж ви спите під різними - це розлучає вас і може привести до розставання.

Не можна тримати порожні ємності

Спальня - не місце для зберігання порожніх банок чи коробок. Такі речі притягують у стосунки байдужість та порожнечу.

Також із цієї причини не варто тримати у спальні порожні вази чи порожні скриньки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень