Коли і як викидати новорічну ялинку, щоб не втратити достаток та щастя: народні прикмети

Коли потрібно «позбуватися» новорічної ялинки?

У давнину вважали, що прибрати ялинку з дому необхідно не раніше 19 січня, після Водохреща.

Також, за повір’ями, у ялинки обов’язково потрібно попросити вибачення, перед тим, як викидати.

Крім того, за однією з прикмет, ялинку необхідно виносити з дому, як тільки кінчики гілок на ній стануть коричневими. В давнину вважали, що в цей момент дерево вже накопичило негативну енергію. Тому його слід якнайшвидше позбутися.

Також на необхідність винести ялинку з дому вказують іграшки, які падають з неї. Вважали, що так розважається домовик і краще не давати йому час на більш серйозні ігри.

Ще одна прикмета, через яку варто прибрати новорічну ялинку — розшаровується стовбур. Предки вірили, що так дають знати про себе злі духи, що оселилися в дереві. І вони принесуть в дім лише неприємності, якщо дерево залишиться у будинку.

Як правильно «роздягати» ялинку?

Щоб залучити в будинок грошовий достаток, потрібно правильно зняти з новорічного дерева іграшки. Насамперед необхідно прибирати кулі, мішуру та гірлянди і лише в останню чергу зірку або верхівку.

Верхівка на дереві не лише для краси, а й для залучення до будинку фінансового достатку, вважали наші пращури.

Коли зняли ялинкові прикраси, останню із них залиште на видному місці, щоб вона впродовж року притягувала у дім добробут та достаток.

Виносити ялинку не можна після заходу сонця. Вважали, що так ви виносите з дому щастя та фінансову удачу. Наші пращури старались викидати ялинку у першій половині дня.

Вважали, що ялинку у жодному разі не можна викидати з вікна. Тим, хто нехтує порадами, можуть загрожувати неприємності, а бажання, загадані в новорічну ніч, можуть так і залишитися нездійсненними. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень