П’яний окупант похвалився дружині звірячими вбивствами в Україні та налякав її

Тепер дружина з острахом чекає приїзду чоловіка додому

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

За час війни проти України російські окупанти стали настільки жорстокими, що їх почали боятися навіть власні дружини. Вони з жахом очікують повернення чоловіків додому, адже звірства, які вони чинять, зламали психіку ворожих солдатів.

На аудіозаписі перехопленої СБУ телефонної розмови чути, як п’яний окупант, який зараз перебуває на Херсонщині, розповідає дружині:

Я могу взять человека и в голову «бам»… с пулемета, Калашникова, с ПКМа… сто человек прошить, да. Голову оторвать! Ты что в это не веришь? Настя, я долбо#бом стал, я вообще еб#нутый стал.

 

Когда были гражданские, я гражданских в окопы кидал. Всем по голове стрелял, убивал их. Они плакали, умоляли меня – я их все равно стрелял. Настя, ты на меня не смотри, то, что я у тебя такой «добрый». Я у тебя, какой есть, я приеду таким, какой я есть.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень