Отримати шенгенську візу стане значно складніше (ОФІЦІЙНО)

Через більш ретельну перевірку даних заявників

Рада Європейського Союзу та Європейський парламент погодили проміжну угоду про посилення єдиної європейської Візової інформаційної системи (VIS).

Вона передбачає збір та постійний контроль додаткової інформації для всіх одержувачів короткострокових і довгострокових віз ЄС.

Відповідно до нових правил, у VIS заноситимуть не тільки інформацію про короткострокові візи, але і довгострокові візи та дозволи на проживання. А також – скан сторінки з біографічними даними паспорта. Це спростить повернення громадян третіх країн, які незаконно перебувають на території.

Для боротьби з торгівлею дітьми, згідно з новою постановою, вік для зняття відбитків пальців у дітей буде знижено від 12 до 6 років.

Зняття відбитків пальців при оформленні візи

Крім того, нові правила передбачають посилені перевірки безпеки в усіх базах даних. Заявки на отримання візи, зареєстровані в VIS, автоматично перевірятимуться через Європейський пошуковий портал на відповідність іншим інформаційним системам ЄС у сферах безпеки і міграції.

Така перехресна перевірка дозволить виявити кандидатів, які використовують кілька посвідчень особи, і виявити тих, хто становить ризик на думку безпеки або порушення правил міграції.

Модернізована візова інформаційна система має бути запроваджена в дію до кінця 2023 року.

Дату остаточного ухвалення рішення ще не визначили, адже для цього знадобиться низка юридичних етапів. Зокрема затвердження фінального документа Радою ЄС.

За матеріалами Цензор.Нет

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень