Остерігайтеся дірявих купюр: окупанти вдерлися до Ощадбанку і викинули в обіг старі гривні (ФОТО)

Ці купюри давно виведені з обігу - їх не приймуть до розрахунку

Фото ілюстративне, жанрове
Фото ілюстративне, жанрове

Російські окупанти отримали доступ до банківських сховищ у Херсоні й дістали звідти старі гривні, які були виведені з обігу. Ці гроші ВВАЖАЮТЬСЯ НЕДІЙСНИМИ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ, застерігає співзасновник «Монобанку» Олег Гороховський.

Він показав, як виглядають виведені з обігу 500-гривневі купюри.

На фото добре помітно, що вони мають характерну чи то перфорацію, чи то позначки, які, вочевидь, зробили в банку.

 

На кожній купюрі - по 3 дірки.

Зняті з обігу 500-гривневі купюри
Зняті з обігу 500-гривневі купюри

За словами Гороховського, купюри були виведені з обігу і зберігалися у херсонському сховищі «Ощадбанку».

Такі купюри вже виявили в Одесі, Києві та на заході України.

Невідомі намагаються поповнити ними термінали самообслуговування iBox та інші термінальні мережі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень