Остання дзеркальна дата року. Як правильно загадати бажання

12.12.21 вважають днем краси й кохання

ФОТО з сайту comandir

Цю неділю, 12 грудня нумерологи називають «дзеркальною датою». З давніх часів такі дні вважають магічними, й ніби вони відкривають людям «ворота Всесвіту».

Якщо додати усі числа 12.12.2021 між собою вийде 11, а дві одиниці утворюють 2. У нумерології 2 – цифра краси та кохання.

Тож варто більше часу відвести саме на емоції пов’язані з красою та коханням. 


Цього дня можна:

Проводити час у розумах. Сприятливими будуть думки щодо аналізу власної поведінки, вчинків. Можна планувати справи на майбутнє, причому навіть ті, які поки здають нездійсненними. Добре звільняти простір навколо себе від зайвих речей. 

Цього дня не можна:

Думати про погане й допускати негативні думки. Конфліктувати й лінуватися. Не варто вживати речення які містять заперечення, зокрема частку «не». 

Як правильно загадати бажання 

Щоб бажання обов’язково здійснилося, треба налаштуватися на позив. Перебувати у спокої та мати хороший настрій. Не можна бажати поганого людям.

Своє бажання треба чітко уявити, навіть представити перед очима. Так ви збільшите шанси, що воно здійсниться уже найближчим часом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень