Як номер квартири впливає на ваше життя

Кажуть, цифри керують нами

Чи доводилося вам бувати в будинках, де панує правильна атмосфера? Де ви відчуваєте себе чудово і спокійно? А в таких, де стає не по собі – начебто і не скажеш чому, але щось не так з енергетикою?

З точки зору нумерології, кожна адреса несе в собі певну матрицю, яка визначає «характер» будинку.

Знаючи характер свого будинку, або потенційного будинку, ви можете визначити, чи підходить він особисто вам.

Ось як обчислити номер свого будинку або квартири:

Напишіть номер свого будинку, або квартири.

Наприклад:, квартира №134.

Потім підсумуйте всі цифри, щоб вийшло однозначне число.

1+3+4=8

Ваш номер – 8.

Значення номера 1

Люди, які живуть у квартирах або будинках з цим номером, як правило, є незалежними і самодостатніми. Вони завжди намагаються вирватися вперед – бути лідерами.

Одиниця наділяє мешканців будинку працьовитістю і витривалістю. Це сприяє їх участі в різноманітних проєктах, роботі в приватному бізнесі або на підприємстві з передовими, новаторськими ідеями і підходами.

Також ця вібрація буде стимулювати людину ставити мету і домагатися її. Для таких людей дуже важливо бути особливими, а головне – першими у своїй справі і ні на кого не схожими. У цьому просторі живуть сильні, ініціативні люди, які не бояться ризикувати.

Дуже часто число 1 мають будинки керівників і директорів. А якщо людина, що живе в квартирі з таким номером, не займає високу посаду, завдяки позитивній вібрації, у нього є всі шанси її отримати або як мінімум домогтися підвищення.

Значення номера 2

Такий будинок, або квартира випромінюють м’якість і витонченість. Його мешканці в повсякденному житті часто грають роль радника. Вони вміють згладжувати гострі кути, вирішувати конфлікти. Володіють великим терпінням, добротою, чуйністю. Цінують комфорт і тишу.

Для двох люблячих людей в цьому просторі – завжди медовий місяць, адже воно наповнені врівноваженістю і делікатністю, розумінням і прийняттям іншої людини, тому в квартирі з числом 2 не можна жити на самоті. Також завдяки позитивній енергетиці числа розвивається чутливість до тонкої енергії природи, мистецтва, музики, магії, інтуїції.

Значення номера 3

В цьому будинку завжди панує свято. Його мешканці товариські, веселі і гостинні. Для них важливо використовувати свою уяву, самовиражатися і всіляко проявляти себе, в тому числі і творчо. Енергійність, дружелюбність і оптимізм – така атмосфера завжди відчувається в цьому будинку і передається від господарів гостям.

Люди різних поглядів тут можуть зустрітися і взаємодіяти з теплотою і любов’ю. Вібрація числа 3 спонукає людей сприймати світ таким, яким він є, об’єктивно і при цьому не втрачати інтерес і віру в краще. Поселившись в такому будинку, можна розширити своє суспільне життя.

Значення номера 4

Якщо в житті потрібна стабільність, квартира з вібрацією 4 – якраз те, що потрібно. Це чудовий будинок для створення фундаменту свого майбутнього і здійснення мрії. Люди, що живуть тут, вміють поставити мету і методично домагатися її досягнення, тому часто досягають успіху. Вони добре працюють як руками, так і головою.

У такому будинку буде комфортно групі людей, які прагнуть досягти єдиної мети. Вібрація сприятиме порядку, економії, а також ретельності. Почуття безпеки і захищеності в цьому просторі стане нагородою для тих, хто не боїться напруженої та відповідальної роботи.

Значення номера 5

Вібрація числа 5 несе енергію руху і змін. Тут живуть люди, які вміють швидко думати і так само негайно приймати рішення. Вони активні, нестандартні й дуже допитливі. Відрізняються широким кругозором, приймаються за кілька справ відразу і завжди успішно їх завершують. Нудьги в цьому будинку ніколи не буває.

Крім того, під впливом цієї цифри зростає сексуальна привабливість, і будинок буде хорошим місцем для романтичних пригод. Енергетика благоволить проявляти свої організаторські здібності. Простір п’ятірки створено для динамічних, діяльних натур, експериментаторів і реформаторів.

Значення номера 6

Будинок або квартира з такою вібрацією сприяють гармонійним стосункам з усіма мешканцями. Люди, які тут живуть, несуть тягар відповідальності за всі свої дії. Вони, як правило, справедливі, точні, стримані, обережні і старанні. Також для них дуже важлива естетична краса будинку, тому в його просторі багато квітів, картин, аксесуарів.

Тут люблять домашніх тварин. Комфортабельні умови квартири залучають грошові потоки. Мешканці мають високі ідеали і дуже сильну внутрішню потребу в особистій чистоті, охайності та порядку. Шістка – позитивна вібрація для сім’ї, особливо коли в будинку є діти.

Значення номера 7

Будинок хороший для тих, хто любить жити один, занурюватися в думці, а також шукає божественного одкровення. Це простір підходить для студентів, письменників або дослідників, бо вібрація сімки розташовує до вічних пошуків. Крім того, вона сприяє розвитку інтуїції, марень, видінь, вивчення філософії і метафізики – всьому, що допомагає знайти життєвий шлях.

Удача в цьому будинку досягається завдяки знанням, спеціалізації та професійній майстерності. Його мешканців захоплює читання. Вони не люблять фізичну працю, хоча і визнають її корисність. В цілому простір сприяє відпочинку і розслабленню, енергетично 7 дуже підходить для замкнутих людей.

Значення номера 8

В таких квартирах потрібно вміти тримати баланс духовного і матеріального, пам’ятаючи про те, що духовний ріст і розвиток покращують матеріальний добробут. Мешканці справедливі, відповідальні, часто закохуються, вірні й віддані.

Вісімка зміцнює організаторські вміння, які сприяють досягненню матеріального добробуту. Це простір швидше за все, не домашнє вогнище, а центр ділової активності. Воно привертає людей влади, грошей та успіху – обережних, розважливих і принципових, людей твердої волі. Позитивний настрій в цьому будинку – прямий шлях до самовдосконалення.

Значення номера 9

Людям в таких квартирах хочеться досягти успіху в усьому. Вони намагаються проявляти всебічний інтерес. Вібрації будинку мають у своєму розпорядженні до виконання задуманого, досягнення взаєморозуміння, дозволяють побачити приховані можливості.

Енергетика числа 9 збільшує любов і співчуття до людей, спонукає мешканців до щедрості. Саме в таких просторах можна зустріти талановитих і творчих людей, схильних до медитації, цілительства. Цифри говорять, що таке житло допоможе знайти людям і гроші: вони залучаться завдяки співчуттю і мудрості.

Джерело - zatyshok.net.ua

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень