Останнє затемнення 2020 року: астрологи розповіли, що воно нам готує

Затемнення буде видно лише в південній півкулі Землі, проте вплив буде на всіх

14 грудня на нас чекає останнє з п'яти затемнень 2020 року. Астрологи розповіли про те, що це буде за подія, чим вона небезпечна і як обійти стороною неприємності.

Про це пише slovofraza.

Спостерігати за тим, як місячний диск пройде прямо перед сонцем, не вийде. Затемнення буде видно лише в південній півкулі Землі. Цим затемненням закінчиться коридор затемнень. 

14 число-останній день, коли можна розв'язати проблеми, викликані небесними світилами, без негативних наслідк для себе і своєї сім'ї. З 15 числа зробити це буде складніше.

Сонячне затемнення віщує нам великі емоційні скачки. У такі дні люди кидають розпочаті справи, якщо щось йде не так. Ми стаємо більш імпульсивними і агресивними, що жодним чином не йде на користь ні в дружніх починаннях, ні в любовних перемогах, ні в кар'єрних устремліннях.

Це затемнення є повторенням затемнення 4 грудня 2002 року. Якщо згадати, що відбувалося в грудні 2002 року, то можна відзначити теракт в Чечні, спробу державного перевороту в Туркменії, політичні зміни в Кенії. Словом, місяць був не найпростішим. Враховуючи, що зараз високосний рік, а за вікнами вирує епідемія, 14 грудня краще не планувати ніяких знакових справ або зустрічей. Астрологи відзначають також, що нам самим доведеться діяти і створювати краще майбутнє для себе і оточуючих. Не можна пускати справи на самоплив і втрачати віру в те, що все буде добре.

Беріть життя в свої руки і підвищуйте рівень відповідальності. Запасіться терпінням, тому що багато справ загрожують зірватися. Астрологи попереджають про те, що в такі дні Всесвіт може вносити свої корективи в житті людей, причому зовсім непомітно. Не дивуйтеся, якщо багато проблем вирішаться самі собою або звідки не візьмися з'являться нові.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень