Особливості поховання покійників, які померли через COVID-19

На Рівненщині через вірус вже померли майже 1000 людей

Церемонія прощання з померлими внаслідок ускладнень коронавірусу на Рівненщині відбувається з суворим дотриманням карантинних заходів.

Відспівування покійників у храмі заборонене, священнослужителі можуть проводити обряд у приміщенні, але зазвичай прощання відбуваються на вулиці.Там легше дотримуватися безпечної дистанції, а брати учать у заході можуть лише 10 людей, повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Торкатися тіла померлого не можна, а кремацію проводять у щільно закритій труні. Це роблять, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції, зауважив Сергій Подолін.

Нагадаємо, на Рівненщині вже зафіксували 967 летальних випадків, спричинених COVID-19.

Більшість померлих – це люди віком від 60 років.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень