Ось чому ніколи не можна лягати спати з увімкненим обігрівачем

Поради на опалювальний сезон

Опалення в будинках та квартирах не завжди вмикають одночасно. Тому багатьом доводиться рятуватися обігрівачами, дехто не вимикає їх навіть уночі, але це дуже небезпечно.

Тепло може спричинити головний біль

Якщо ви прокидаєтеся вранці з легким головним болем, це може бути пов'язане з тим, що обігрівач був увімкнений всю ніч.

Під час сну організм втрачає до 0,75 л рідини, тому нестача рідини може призвести до того, що ви прокинетеся з головним болем або почуттям дискомфорту, тому що мозок не забезпечується киснем у достатній кількості.

У приміщенні зменшується вологість

В опалюваних приміщеннях часто надто низька  вологість. Через це стається пересихання слизових оболонок. Якщо вологість занадто низька протягом тривалого часу, людина може частіше хворіти.

Яка оптимальна температура у приміщенні?

Для спокійного сну температура має бути від 15 до 18 градусів за Цельсієм. Тож перед сном важливо вимкнути опалення та 10 хвилин провітрити кімнату, таким чином можна позбутися браку кисню та вологи. Вимикаючи опалення на ніч, ви не тільки краще спите, а й економите гроші на рахунках за електроенергію.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень