«Сон-туризм»: що це таке і чому він популярний
Набуває все більшої популярності
По всьому світу у готелях і на курортах з'являється все більше місць і послуг, орієнтованих на сон.
Люди обирають такий формат відпочинку, за якого можна гарненько виспатися і поправити здоров'я таким чином.
Отже, в готелях і на курортах з'являється все більше місць і послуг, орієнтованих на сон.
Що цікаво, особливою популярністю такий формат відпочинку почав користуватися після того, як почалась пандемія коронавірусу. Як результат - низка великих гравців в готельній індустрії зосередились на тих клієнтах, що страждають від недосипу.
До прикладу, туристам частіше пропонують номери, оснащені інноваційною звукоізоляцією або поліпшеними ліжками, а також спеціальні умови для медитацій і релаксу. Це може бути і так зване меню подушок в залежності від того, в якій позі гість полюбляє спати, аромотерапію і розслаблюючі трав'яні напої.
Докторка Ребека Робінс, що займається дослідженнями сну, пояснює: така тенденція назрівала давно.
Раніше готельна індустрія була в основному зосереджена на речах, які відволікають від сну, тоді як більшість туристів заселяються в готелі, щоб поспати.
Люди часто пов'язують подорож з декадентською їжею, збоєм режиму сну, відвідуванням визначних пам'яток і всім тим, що ви робите під час подорожі, по суті, за рахунок сну. Тепер, я думаю, відбувся величезний сейсмічний зсув у нашій колективній свідомості та пріоритетах здоров'я та благополуччя, – пояснила вона.
На її думку, підвищена увага до недосипання і якості сну з’явилась із початком пандемії, коли багато людей заявили про своє недосипання.
Джерело: УНІАН
Радіо Трек: НОВИНИ