Чи внесуть у «чорний» список «Тарбут» та оранжерею князів Любомирських у Рівному?

Про перелік об’єктів, які не можна приватизувати

Вул. Симона Петлюри, 26

Будинок колишньої єврейської гімназії «Тарбут», оранжерею князів Любомирських та будинок предводителя дворянства Рівненського повіту пропонують включити у перелік об’єктів, які не можна приватизувати.

Усі вони знаходяться у центральній частині міста і становлять історичну цінність. Аби не втратити ці будівлі, варто заборонити їх приватизацію. Про це заговорила заступник міського голови з гуманітарних питань Галина Кульчинська. І звернулася із відповідною пропозицією до профільного управління. 

Рівне, вул. Словацького, 7

Втім, поки в управлінні комунальної власності міста таку пропозицію підтримати не можуть. Ситуацію пояснює начальниця цього управління Наталія Поліщук:

Це будівлі на вулицях Словацького, 7, Симона Петлюри, 26 та на Драгоманова, 17. Я у пояснювальній записці написала, що це не є об’єкти комунальної власності міста, це обласна комунальна власність і на мою думку, ми не можемо такі об’єкти включати у перелік об’єктів міста, що не підлягають приватизації. Це прерогатива обласної ради.

Пояснила чиновниця і те, що один з будинків, у списку Галини Кульчинської, взагалі перебуває у приватній власності.

Фото з матеріалу Світлани Калько з сайту "ВСЕ"

Йдеться про двоповерхову будівлю на вулиці Драгоманова, 7, де нині проживає кілька сімей.

Фото з матеріалу Світлани Калько з сайту "ВСЕ"

Остаточно вирішити це питання повинні депутати на сесії міської ради.

Додамо, що рішенням Рівнеради на найближчій сесії у перелік об’єктів, які не можна приватизувати, мають внести кілька шкіл, колишніх поліклінік та позашкільних навчальних закладів.

Повний список - дивіться нижче.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень