Депутатів Рівненської міської ради зустрічали з плакатами (ФОТО)

На сесію прийшли мешканці відомчого гуртожитку, що розташувався на Дворецькій, 184

Житло перебуває на балансі ПСП «Волинь».

А представники 16-ти родин, що мешкають у будівлі, хочуть, щоб приміщення взяло на баланс місто. Мешканці гуртожитку вважають, що це стане гарантією того, що вони не втратять своїх осель, в яких прожили хто по 15, хто й по 30 років.

Працювали ми дуже довгий час там, в колгоспі. Оскільки він розформувався, хочемо і надалі залишатися там жити, оскільки проживаємо там з родинами вже багато років.

Половина людей вже пенсійного віку, жодних перспектив придбати щось інше у нас немає. Тому що ми всі бюджетники, працюємо головно на мінімальну зарплатню.

Тож люди сподіваються, що проблема буде вирішена на їхню користь. І в подальшому вони зможуть приватизувати квартири у гуртожитку.

Міський голова Володимир Хомко дав доручення написати звернення до ПСП Волинь, з тим, що міська рада готова прийняти цей гуртожиток на баланс.

Якщо підприємство погодиться – питання буде вирішене.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень