Опіки другого ступеня отримав рівненчанин. Біля багаття 

Через необережне поводження з вогнем він потрапив до хірургії 

У Зарічненському районі чоловік отримав опіки під час необережного поводження поблизу багаття, повідомляють рятувальники.

Напередодні, 6 вересня, на спецлінію 101 від чергового Зарічненської ЦРЛ надійшло повідомлення про те, що до хірургічного відділення Зарічненської ЦРЛ потрапив житель села Іванчиці Зарічненського району.

- Чоловік 1998 року народження отримав термічні опіки обличчя, правої верхньої кінцівки та обох нижніх кінцівок, ІІ-ступеня, 17% тіла. Опіки отримав під час необережного поводження поблизу багаття, — повідомив речник обласного управління надзвичайних ситуацій Дмитро Мельник.

Нагадаємо, днями у багаття впала бабуся. Кажуть, вона спалювала сміття і впала у вогонь з необережності.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень