У 15-метровий колодязь на Рівненщині провалився чотирилапий (ФОТО)

Його діставали рятувальники

Інцидент трапився сьогодні вранці у с. Кліщиха Дубенського району. О 8:27 до рятувальників надійшло повідомлення, що у глибокий колодязь провалився собака.

Прибувши на місце виклику, рятувальники спустились у колодязь глибиною близько 15 м, аби витягнути пса.

Після цього чотирилапого передали власнику.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень