Онкохвора мешканка Рівненщини вже понад рік веде «Відверті розмови» в соцмережі (ФОТО)

У Фейсбуці

Марія Кузьмич

Журналістка видання "Сарненські новини", жителька Сарн Марія Кузьмич у листопаді торік завела сторінку "Відверті розмови". Навіщо це зробила - пояснила так:

Чому вирішила створити окрему сторінку Відверті розмови? Бо дуже часто запитуєте, чому їх більше немає в газеті "Сарненські новини".

 

Чесно кажучи, дуже хотіла видати їх окремою збіркою. Але не все так просто.

 

Однак вихід є. Ви знову зможете їх читати тут. Щось буде повторюватись. Писатиму й нові. Отож, Відверті розмови повертаються.

У "Відвертих розмовах" Марія Кузьмич розповідає, чому самотня, чи помінялася б з кимось своїм життя, як переживала почуття провини матері, яка працює, як подивилась іншими очима на життя після того, як у 2017 році перенесла першу онкологічну операцію.

Хвороба спонукала мене зняти цінники з суконь, що роками лежали в шафі, відкрити коробки з гарним посудом і користуватися ним, застелити найкращу постільну білизну, а в кухні повішати нові рушники для посуду.

 

А ще відчути по-новому смак хліба, помічати усмішки перехожих, отримувати задоволення від вітру.

 

Перестала відмовляти подругам удвічі молодшим за мене, якщо вони запрошували разом повечеряти чи відпочити. Адже нам завжди було і є про що поговорити.

Ще багато цікавого, про що думалося і відчувалося у різні періоди життя, про відповіді на одвічні людські питання щодо сенсу життя, свого місця в ньому знайде читач у "Відвертих розмовах" Марії Кузьмич. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень