Онкохвора мешканка Рівненщини вже понад рік веде «Відверті розмови» в соцмережі (ФОТО)

У Фейсбуці

Марія Кузьмич

Журналістка видання "Сарненські новини", жителька Сарн Марія Кузьмич у листопаді торік завела сторінку "Відверті розмови". Навіщо це зробила - пояснила так:

Чому вирішила створити окрему сторінку Відверті розмови? Бо дуже часто запитуєте, чому їх більше немає в газеті "Сарненські новини".

 

Чесно кажучи, дуже хотіла видати їх окремою збіркою. Але не все так просто.

 

Однак вихід є. Ви знову зможете їх читати тут. Щось буде повторюватись. Писатиму й нові. Отож, Відверті розмови повертаються.

У "Відвертих розмовах" Марія Кузьмич розповідає, чому самотня, чи помінялася б з кимось своїм життя, як переживала почуття провини матері, яка працює, як подивилась іншими очима на життя після того, як у 2017 році перенесла першу онкологічну операцію.

Хвороба спонукала мене зняти цінники з суконь, що роками лежали в шафі, відкрити коробки з гарним посудом і користуватися ним, застелити найкращу постільну білизну, а в кухні повішати нові рушники для посуду.

 

А ще відчути по-новому смак хліба, помічати усмішки перехожих, отримувати задоволення від вітру.

 

Перестала відмовляти подругам удвічі молодшим за мене, якщо вони запрошували разом повечеряти чи відпочити. Адже нам завжди було і є про що поговорити.

Ще багато цікавого, про що думалося і відчувалося у різні періоди життя, про відповіді на одвічні людські питання щодо сенсу життя, свого місця в ньому знайде читач у "Відвертих розмовах" Марії Кузьмич. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень