Онкодиспансер з Луганська працюватиме у Рівному

У протипухлинному центрі

Команда Луганського обласного онкодиспансеру переїжджає у Рівненський обласний протипухлинний центр.

Через агресію росії Луганський онкодиспансер змушений переїздити вже вдруге.

У 2014 році заклад переїхав зі своїми фахівцями та обладнанням із непідконтрольного Луганська на базу Кремінської багатопрофільної лікарні. Загалом до 2014 року Луганська лікарня складалася з 5 корпусів на 740 місць.

Наразі знову триває переміщення Луганського онкодиспансеру, медики працюватимуть у складі відділень Рівненського обласного протипухлинного центру.

Приміщення для лікарів з Луганська готові. Рівненщина надає медикам усі необхідні консультації та юридичний супровід.

За словами начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, потенціал Луганського онкодиспансеру – це 160 осіб медичного персоналу, фахівці та обладнання високого рівня.

На сьогодні із числа вимушено переміщених осіб в протипухлинному центрі амбулаторну меддопомогу отримують 163 особи, 103 пацієнти проходять стаціонарне лікування. Переважно це люди з Донецької, Харківської, Чернігівської, Київської та Миколаївської областей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень