Рівненський медичний заклад отримав звання «Лідер галузі» (ФОТО)

Нагороди отримали і деякі працівники центру

Рівненський протипухлинний центр отримав звання «Лідер галузі». Нещодавно в центрі відбулося вручення нагород.

Від Союзу організаторів Національного бізнес-рейтингу орденом «Гордість галузі» нагородили головного лікаря обласного протипухлинного центру Григорія Максим’яка.
 

Заступникові головного лікаря центру Ігореві Столярчуку вручили медаль «За професійний внесок».
 

Сертифікатом-відзнакою «Спеціаліст року» нагороджено юрисконсульта обласного протипухлинного центру Романа Стельмаха.

Крім того, протипухлинний центр посів перше місце серед суб’єктів господарювання Рівненської області - за ефективне входження в нові реалії діяльності реформованої галузі охорони здоров’я України і якісну співпрацю з Національною службою здоров’я в напрямку забезпечення кращих умов надання профільної допомоги.

«Ці нагороди є результатом особистого внеску у наше спільне сприяння розвитку обласної онкологічної установи та зміцненні її потенціалу», - написали працівники центру на своїй сторінці у Facebook.

Повідомляє відділ пресслужби Рівненської обласної ради

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень