«One Direction» покидають сцену

Втім, вони обіцяють повернутися

Про те, що «One Direction» після виходу свого останнього альбому збираються взяти невелику перерву, стало відомо вже давно. Однак тепер імпровізована «творча пауза» для колективу затягнеться дуже надовго - в інтерв'ю BBC Radio1 Ліам Пейн заявив, що «One Direction» збираються відпочивати один від одного мінімум 2 роки.

«Зрозуміло, спочатку ми збираємося трохи відпочити, а потім подумати, яке наше місце у світі. А потім я просто хочу писати пісні. Для мене це найцікавіша частина - ну, за винятком концертних турів», - сказав Ліам.

Два роки в світі шоу-бізнесу - це дуже багато, і є велика ймовірність, що за цю «невелику перерву» про «One Direction» просто забудуть. Втім, сам Ліам Пейн пообіцяв, що вони обов'язково повернуться.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень