Олена Зеленська розплакалася під час інтерв'ю (ВІДЕО)

Зеленська не могла стримати емоцій, розповідаючи про загиблу у Вінниці 4-річну Лізу

Перша леді України Олена Зеленська розплакалася під час інтерв'ю для японського телеканалу. Вона не змогла стримати сльози, розповідаючи про маленьку Лізу з Вінниці, яка 14 липня загинула через обстріл міста.

Відомо, що Зеленська була знайома з 4-річною Лізою. Дівчинка брала участь у зйомках різдвяного ролика. Перша леді розповіла, що малятко була дуже сонячною і життєрадісною дитиною.

— Я навіть не можу, чесно кажучи, повністю описати свої почуття.

 

Це був для мене важкий удар.

 

Я емоційно тримаюся навіть зараз. Тому що навіть зараз, коли я говорю про неї, у мене на очах виступають сльози.

 

Світла і невинна дитина. Дуже боляче, - сказала Зеленська.

Нагадаємо, вранці 14 липня окупанти запустили ракети по центру Вінниці, вони потрапили в будівлю з офісними приміщеннями. На місці прильотів виникла пожежа, вогонь перекинувся на автостоянку. Всього пошкоджено понад 50 будівель різного призначення і понад 40 машин.

Жертвами ракетного удару стали 24 людини, зокрема, три дитини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень