Олександра Бабата виключили з «Батьківщини» у Рівному

Сьогодні

За даними з неофіційних джерел, сьогодні у Рівному відбулося засідання бюро міської організації ВО «Батьківщина».

На ньому було ухвалено рішення про виключення депутата міської ради Олександра Бабата з членів партії ВО «Батьківщина» та з членів фракції ВО «Батьківщина» у міській раді Рівного.

Ми чекаємо на офіційне роз’яснення.

Нагадаємо, ім'я Олександра Бабата пов'язують із смерттю Андрія Артвінського, який працював на будівництві. Ділянка, де зводять будинок, за даними кадастру, належить компанії «Апартамент-Буд», де власником є Людмила Бабат – мати депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень