"Батьківщина" та "Свобода" домовились

про взаємну підтримку кандидатів у мери в другому турі виборів

Партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" і "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" домовилися про взаємну підтримку своїх кандидатів у мери в другому турі виборів.

Про це йдеться в спільній заяві партій, оприлюдненій прес-службою "Батьківщини".

"Напередодні другої річниці Революції гідності політичні партії "Батьківщина" та ВО "Свобода", які стояли пліч-о-пліч на Майдані, захищаючи європейський вибір українського народу, прийняли рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів і про консолідацію дій в місцевих радах нового скликання", - йдеться в заяві.

"Батьківщина" і "Свобода" також закликали інші партії підтримати представників від демократичних сил, а також взяти участь у спільній роботі в місцевих радах.

Як повідомляло агентство, "Батьківщина" заявляє про друге місце за кількістю депутатів місцевих рад усіх рівнів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень