Офіційно: банки Росії відключили SWIFT

ЄС реалізував санкції щодо семи банків

Рада ЄС вирішила запровадити обмежувальні заходи щодо Росії через війну в Україні. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Ради ЄС.

Зокрема, від SWIFT з 10-денним перехідним періодом відключають такі банки: Открытие, Новикомбанк, Промсвязьбанк, Банк Росії, Совкомбанк, ВНЕШЕКОНОМБАНК (ВЭБ) і ВТБ БАНК. 

- Ця заборона набуде чинності на десятий день після публікації в Офіційному журналі ЄС (тобто з 12 березня). Вона також поширюватиметься на будь-яку юридичну особу чи організацію, зареєстровану в Росії, чиї майнові права належать понад як на 50% вищезгаданих банків, - йдеться у заяві.

Також європейським юридичним та фізичним особам заборонено інвестувати, брати участь, або іншим чином робити внесок у майбутні проєкти, співфінансовані Російським фондом прямих інвестицій.

Крім того, ЄС забороняє продавати, постачати, передавати або експортувати банкноти в євро до Росії або будь-якій фізичній або юридичній особі, юридичній особі або органу в Росії, включаючи уряд і Центральний банк Росії, або для використання в Росії.

Без SWIFT Росія не зможе продавати нафту і газ – міжнародні розрахунки буде заблоковано.

Два державні китайські банки також приєднались до санкцій проти Росії.

Джерело: Еспресо.Захід

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень