Українці можуть не декларувати захоплені російські танки та техніку

У НАЗК пояснили, що бойові трофеї не підлягають декларуванню, бо набуті не внаслідок укладення якого-небудь виду правочину

Декларувати захоплені російські танки та іншу техніку не потрібно, адже її вартість не перевищує 100 прожиткових мінімумів (248 100 грн), повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Декларувати захоплені російські танки та іншу техніку не потрібно, адже вартість цього лайна не перевищує 100 прожиткових мінімумів (248 100 грн). Відповідно, подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів в разі захоплення такого непотребу так само не потрібно (така от тавтологія), - заявили в НАЗК.

Бойові трофеї не треба декларувати, бо, по-перше, набуті не внаслідок укладення якого-небудь виду правочину, а агресії РФ; а по-друге, вони зазвичай вже знищені та виведені із ладу, через що неможливо провести її оцінку.

Водночас НАЗК продовжує забезпечувати технічну можливість подання повідомлень «про суттєві зміни у майновому стані щодо набуття об’єктів, захоплених у рашистської армії, у разі наявності бажання суб’єктів декларування здійснити такі дії».

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень