Одружитися, розлучитися чи зареєструвати дитину можна буде по-новому. У Рівному

Залишилось трохи більше тижня

facebook.com/PavloPetrenko.official

Одружитися, розлучитися чи зареєструвати дитину можна буде по-новому. До кінця липня у Рівному, у приміщені РАЦСу, що на проспекті Миру, з’явиться новий центр з надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану.

Ремонт приміщення під центр «Open Space» триває. Фото «Радіо Трек».

Його називають «OpenSpace» і подібні центри вже давно успішно працюють у великих містах України. Новий центр європейського зразка зібрав 12 найбільш популярних послуг.

Фото «Радіо Трек ».

Як він виглядадтиме, розповіла заступник начальника з питань реєстрації актів цивільного стану обласного управління юстиції Неля Ковальова:

РАЦС буде займатися тим само, що й раніше. Справа в тому, що усі працівники, які зараз сидять у трьох кабінетах, перейдуть в один. Приміщення, цей один кабінет, буде побудований по типу ЦНАПу. В один ряд стоятимуть столи, буде електронна черга, на табло виводитиметься номер талона, який отримав клієнт. І кожен громадянин зможе побачити, тобто все буде відкрито. Обробка документів відбуватиметься за лічені хвилини. Таким чином обслуговуватимемо громадян.

Тим часом очільниця Рівненського ДРАЦСу Галина Данильчук повідомила, що відкриття центру заплановане на 24 липня. На урочистості запросять чиновників із Міністерства юстиції.

Ремонт приміщення під центр «Open Space» триває. Фото «Радіо Трек».

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень