Одружився ексзаступник міського голови Рівного (ФОТО)

Він повідомив, що це сталося вчора

41-річний Олег Піщанський - донедавна один з п'яти заступників міського голови Рівного - повідомив у соцмережі Фейсбук про своє одруження:

Також він виклав у соцмережу фото разом зі своєю обраницею:

Хто його обраниця і як її звуть - не повідомив.

Раніше ми інформували, що Олег Піщанський звільнився з посади і поїхав до США. Також він викладав у соцмережу світлини зі своєю нареченою. 

Нагадаємо, що із решти заступників міського голови Рівного неодруженим був лише 32-річний Ігор Кречкевич. Принаймні про такий свій сімейний стан він інформував, йдучи на посаду заступника.  

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень